معرفی سفیر یا نمایندگی

اخبار و تحلیلها


بيانيه مطبوعاتي نمايندگي دائم جمهوري اسلامي ايران در سازمان ملل- نيويورك در مورد یمن
بيانيه مطبوعاتي نمايندگي دائم جمهوري اسلامي ايران در سازمان ملل- نيويورك
نمایندگان دایم آمریکا و انگلیس در خلال نشست توجیهی شورای امنیت در مورد یمن در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ اتهامات واهی خود علیه ایران را تکرار کردند تا بر نقش خود در ایجاد وضعیت اسفبار در یمن سرپوش گذارند. ایران این تبلیغات بی اساس را به صورت قاطع رد می کند.
 ٠٧:٥١ - 1397/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
خوشرو : برجام الگوی موفق دیپلماسی صبورانه بود
1 اسفند 1396- سفیر و نماینده دائم کشورمان در اجلاس کمیته منشور ملل متحد به بیان مواضع کشورمان در زمینه موضوعات مرتبط به صلح و امنیت بین المللی و حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات پرداخت
 ٢٠:٤٢ - 1396/12/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه مطبوعاتی نمایندگی ج. ا. ایران در نیویورک در پاسخ به اظهارات امروز نیکی هلی
25 بهمن 1396- نماینده دائم آمریکا در جریان نشست توجیهی شورای امنیت که روز ۱۴ فوریه ۲۰۱۸ برگزار شد، بار دیگر اتهامات بی اساس خود در مورد آنچه وی نقش بی ثبات کننده ایران در سوریه توصیف کرد را تکرار نمود. در حالیکه واقعیت‌ها حاکی از تلاش‌های صمیمانه ایران برای تنش زدایی در سوریه است و این دولت امریکا است که مانع هرگونه تلاش در این جهت می باشد.
 ٢١:٥٦ - 1396/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنرانی نماینده ایران در بحث عمومی شورای امنیت در مورد روشهای کاری شورای امنیت
اسحاق آل حبیب، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل متحد در بحث عمومی شورای امنیت سخنرانی کرد. وی در ابتدای این سخنرانی گفت که انتخاب موضوع روشهای کاری شورای امنیت در زمانی که جامعه بین المللی با چالشهای عظیمی در زمینه صلح و امنیت بین المللی روبروست بیش از پیش اهمیت دارد.
 ١٨:٤٢ - 1396/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنرانی سفیر و معاون نمایندگی ج.ا.ایران نزد سازمان ملل متحد طی سخنانی در پنجاه و ششمین نشست کمیسیون توسعه اجتماعی
12 بهمن 1396- اسحاق آل حبیب، سفیر و معاون نمایندگی ج.ا.ایران نزد سازمان ملل متحد طی سخنانی در پنجاه و ششمین نشست کمیسیون توسعه اجتماعی این سازمان اظهار داشت علیرغم گام های مثبتی که در سطح جهانی برای مبارزه با فقر برداشته شده، تعداد زیادی از مردم در گوشه و کنار جهان در فقر شدید بسر می برند
 ١٩:١٧ - 1396/11/12 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

گالری تصاویر |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو